סקירה שידרתית

בהגיעך לטיפול ראשון , לפני הטיפול הכירופרקטי תיערך סקירה שדרתית.

מהי הסקירה השדרתית?

בחלק מהמקרים, מיקום הסימפטומים אינו בהכרח ליד מקור הבעיה. במצב שדרתי תקין, העצבים משני צידי חוט השדרה, עובדים בצורה מאוזנת וכל האנרגיה של המוח מועברת בצורה חלקה וישרה מהמוח אל אברי הגוף ומאפשרת לגוף לתפקד במיטבו ולנצל את כל אנרגיית החיים. בתפקוד עצבי תקין הבדיקה תראה פעילות מאוזנת.

הבדיקה בודקת בצורה רגישה ומדויקת ע"י סקירת חום בקרניים אינפרא-אדומות, את חום העור משני צידי חוט השדרה, המעיד על תפקוד מערכת העצבוב העצמאית (אוטונומית) שלך. עצבים עצמאיים (אוטונומים= בלתי רצוניים) אחראים על תפקוד האיברים, בלוטות וכלי דם בגופך.

הסקירה הינה בדיקה חיצונית, אינה פולשנית ולא כרוכה בכאב ועם זאת מגלה פרטים מהותיים על תפקודים פנימיים. מכשיר הInsight Subluxation Station – מאושר במספר פטנט בארה"ב לבדיקת תפקוד תקין של איברי הגוף.

ד"ר רונן מנדי הינו היחיד בארץ שמשתמש במכשיר זה ובעזרתו יכול למדוד גם את ההתקדמות והשיפור של תפקודי הגוף.

מה משמעות התוצאות?

חוסר האיזון וחוסר ביציבות מבנית יכולים להיגרם על ידי תת תזוזות שידרתיות (עיצביות). תת תזוזות שדרתיות מפריעות לתקשורת בין המוח וחלקים אחרים בגופך וגורם להם לתפקד פחות טוב.

לדוגמה: אם עצבוב T2 עובד יותר או פחות מדי, תשתנה טמפרטורת העור משני צידי החוליה, דבר שיכול להעיד שהמידע המועבר ללב עובר בצורה לא מאוזנת, עניין שעלול להפריע לתפקודי הלב התקינים.

איך זה בא לידי ביטוי?

פעילות יתר עצבית נוצרת בד"כ כתוצאה מחסימה בחוט השדרה.

בסקירה שלך נמצאו נקודות שבהן הגוף שלך מבזבז המון אנרגיה על מנת שתוכל להמשיך לתפקד, למרות הבעיה ועל מנת שתסבול ממנה פחות. מצב כזה של בזבוז אנרגיה מפחית מיכולת התפקוד הכללית שלך.

• בבדיקות התקדמות חוזרות אנו מצפים לראות פחות בזבוז אנרגיה שיתבטא בשיפור פעילות האיברים, התפקוד, הבריאות הכללית ואיכות החיים שלך .

האם זה אומר בהכרח שאני סובל או אסבול מכל אותם סימפטומים שמוזכרים?

לא בהכרח, אבל זה אומר שזו "החוליה החלשה" (אזור שקיימת בו חולשה) ושקיימת אפשרות להתפתחות של בעיות כאלה. טיפול כירופרקטי ושחרור הלחצים בחוט השדרה עוצר את ההתדרדרות, מתקן את התפקודים ומונע/מאט החמרה של הבעיה.

כירופרקטיקה מוסיפה חיים לשנים.

ד"ר רונן מנדי